top of page
  • Writer's picturenksloga

Organizacija utakmica i treninga mladeži

Dragi naši članovi, igrači, roditelji te prijatelji kluba, kako bi maksimalno očuvali sigurnost svih naših članova, ali i svih posjetitelja Sloge, u nastavku pročitajte više o odlukama kluba vezano uz organizaciju utakmica i treninga mladeži NK Sloge.


Svi napuci iz nastavka odnose se na treninge i utakmice koje NK Sloga organizira kao domaćin.


Sukladno čl. 36. Propozicija mladeži, a glede uvjeta pod kojim s odvija početak natjecateljske 2020/2021.g. i to tijekom epidemije virusa SARS-CoV-2 (bolest COVID-19), poštujući propisane epidemiološke mjere Stožera civilne zaštite RH ili stožera pojedine lokalne samouprave i sukladno uputama Radne skupine HNS, te preporukama ZNS-a, za pripremu nastavka natjecanja za provedbu mjera prilikom održavanja sportskog natjecanja radi zaštite organizatora, športaša, osoblja i ostalih sudionike na prostorima i objektima u kojima će se organizirati nogometna utakmica, donose se slijedeće odluke:


  • Svim aktivnostima na SRC Pongračevo, a koje su u organizaciji NK Sloge ne dopušta se prisustvo roditelja, pratnje, članova obitelji te gledatelja kako bi u što većoj mjeri smanjili kontakte na športskom centru

  • Roditelji mogu do ulaza u centar dopratiti svoje dijete te ga po završetku treninga ili utakmice pričekati na istom mjestu

  • Članovi kluba na treninge i utakmice dolaze u opremi kako bi maksimalno izbjegli korištenje zatvorenih prostorija (svlačionica)

  • Nije dopušteno dijeljenje boca s vodom, već svaki igrač mora imati svoju bocu s vodom (označenu)

  • Obavezno je prije dolaska na centar izmjeriti temperaturu, te ukoliko je ista povišena (viša od 37,2) ili ukoliko ste bili u kontaktu s zaraženom osobom, molimo da ne dolazite na centar, te sukladno situaciji isto telefonski javite vašem treneru

  • Pri samom dolasku na centar obavezna je dezinfekcija ruku prije i poslije treninga i utakmice

  • Pri dolasku na trening naši će treneri voditi evidenciju članova


Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji, te se nadamo što skorijem poboljšanju situacije kako bi ponovno zajedno punili tribine i navijali za naše najbolje Slogaše!
193 views

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page